Hur kan vi hjälpa dig?

Bor du hos oss? Klicka här för att göra en serviceanmälan

Kontaktuppgifter

  • info@fastighetsstaden.se

  • Växel: 035-17 18 70

  • Serviceanmälan: 035-17 18 75

  • Vid akuta fel utanför kontorstid
    då det finns risk för att människor eller egendom kommer till skada, ring Crendo Jour. Telefonnr: 035- 15 24 89

Besöksadress

  • Spikgatan 15, 302 44 Halmstad

  • Mån-Fre 09:00-16:00

  • Lunchstängt 12.00-13.00

Greger Petersson
Greger PeterssonVD
Greger@fastighetsstaden.se
070-551 55 65
Pontus Petersson
Pontus PeterssonFastighetschef Lokal
pontus@fastighetsstaden.se
070-612 55 88
Max Petersson Wigby
Max Petersson WigbyFastighetschef Bostad
max@fastighetsstaden.se
075-555 09 55
John Kjellgren
John KjellgrenFörvaltare Lokal
john@fastighetsstaden.se
076-196 21 92
Madelen Jansson
Madelen JanssonEkonomi
Madelen@fastighetsstaden.se
035 – 17 18 73
Susanne Jensen
Susanne JensenEkonomi
susanne@fastighetsstaden.se
035- 17 18 74
Petra Fasth
Petra FasthAdministration / Uthyrning
petra@fastighetsstaden.se
035-17 18 76
Johan Gudmundsson
Johan GudmundssonFastighetsvärd
johan@fastighetsstaden.se
Björn Överstam
Björn ÖverstamFastighetsvärd
bjorn@fastighetsstaden.se